Tilti lugu

 

Kolmas rahvusvaheline improteatrite festival Tilt toimub 1.-3. oktoobrini Vabal Laval. See on spontaanse teatri pidu! Siia tulevad kokku kõik improtajad Eestist, et näidata oma parimaid oskusi. Veel enam – siia tulevad kokku suurepärased improtajad üle Euroopa ja USA, et näidata meile, mida kõike improteatriga veel teha saab! Õhus saab olema palju rõõmu, ootusärevust, ehk isegi närvikõdi ja ootamatuid lahendusi. Sest selline see Tilt juba kord on. Ja sellest tasub osa saada ;)

Seekordse Tildi toovad teieni Improgrupp Jaa!, Kogu Moos ja Eesti Improteater

Tagasiside

Kolmandal rahvusvahelisel improteatrite festivalil Tilt osalenud esinejad festivalist:

"I’ve been coming to Tallinn for improv for nearly 5 years. It’s amazing to see how Estonian improv has grown in that time! A huge part of the reason the Estonian improv community has expanded (and will continue to expand) is thanks to the amazing people behind TILT, who have combined the warmth and personality of Estonia with the enthusiasm of people who love what they do, creating a welcoming and nurturing festival experience!

I’ve been honored to take part in this festival twice, and look forward to the next opportunity!

What fun!"

„As an international participant in Tilt 3, I felt like I was given a VIP access into the micro-cosmos of Tallinn’s improvising world, seeing the similarities and differences within it and when compared to Bucharest’s situation.

Tilt 3 was a forward-moving experience for me, a great ice-breaker, as I got to teach in English for the first time, and perform my duo show with Axel in English for the first time. The audience was very supportive, as well as the workshop attendants, and I felt both experiences were rewarding and full of learning points.“

Monica Anastase, Improvisneyland (ROU)

„TILT on suurepärane võimalus saada võimalikult vähese vaevaga improteatrist laiem pilt. Paariks päevaks on toodud Tallinnasse kokku improtruppe üle maailma – igaüks erineva mängukogemusega ja erineva improetenduse formaadiga. Siit saab improt igale maitsele – eelrooga, pearooga ja magustoitu. Nälga ei jää keegi!“

Mairi Jõgi, Improteater IMPEERIUM (EST)

„TILT Tallinn. In one of the least populous countries of the E.U. this festival has magic! The “warm” feeling of the hosts and participants is contagious and everyone you come in contact with is friendly and wanting to know and get more from this experience. I liked a lot the place where we stayed, the room mates and the city, but most of all: The people!“

Axel Moustache, Improvisneyland (ROU)

„What a fun mix of people with wildly different improv styles! It was a privilege to spend time in such a beautiful city with such beautiful improvisers. This is a well-organized festival that’s off the beaten path. Well worth the trip.“

Kevin Miller (USA)

„Tilt is a fantastic impro festival that I would recommend to any impro groups in Europe. This is an outstanding opportunity to perform in English and to meet nice improvisers of all over Europe. The welcoming of the managing team and the audience are amazing. The beers are cheap and the food is incredible. And in addition, see some shows in Estonian language is so unique. It is like discover the elves life…
Thank you so much guys for your invitation! This was a great time to be part of this adventure.

French Kisses from Paris.“

Loïc Colin, la Compagnie d’Improvisation Eux (FRA)

„We had an absolute blast! Thank you so much for having us! You guys organised a brilliant festival!“

Helen O’Donnell, Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Pildid ja Videod

Videosalvestisi festivalist saab näha YouTube-st.
YouTube

Pilte festivalist näeb Facebookis.
Facebook

Etendused

Neljapäev 01.10.2015
Vaba Lava (Kaart)

19:00 — 19:45
Eesti keeles
€6.00 — €8.00
Improssiivne / Kogu Moos (EST)

Tere!" / "Halb lukk

Rahvusvahelisele improfestivalile Tilt annavad sel korral avalöögi kaks Eesti kõige värskemat improteatrit – Improssiivne etendusega “Tere” ja Kogu Moos etendusega “Halb lukk”!

 

“Tere”

Tervitame publikut ja teisi improtajaid lühivormi mängudega, milles loome erinevaid karaktereid ja stiile. Meie kavas leidub nii tuntumaid mänge nagu “Hilinemine” kui ka ühe repliigi naljamänge nagu “Mulle meeldivad mehed/naised nagu…” ja palju muudki.

Meie grupp Improssiivne on kahes mõttes uus. Esiteks oleme suhteliselt noor grupp noorte inimestega. Teiseks oleme aga täiesti esimest korda rahvusvahelisel improfestivalil, mistõttu ongi meie etenduse nimi “Tere”. Selle etendusega tahame teile kõigile niiöelda ametlikult esimest korda “tere” öelda.


“Halb Lukk”

Improtrupp Kogu Moos toob teieni omamoelise mekiga pikavormi etenduse. Kõigepealt loome publiku abil ühe kordumatu saladuse ning paneme selle kindlasse kohta luku taha. Aga oh õnnetust, tegemist oli halva lukuga! Nüüd tahab see saladus pääseda päevavalgesse ning meie vaprad improviseerijad peavad saama hakkama selle takistamisega. Kas saladuse püüdlus luhtub või õnnestub sellel meie tegelaste elud peapeale pöörata? Seda kõike näeb juba kohapeal …

Improtrupp Kogu Moos sündis koos 2015. aastaga, kui noorte entusiastlike improhuviliste seltskonnas hakkas levima tundmus, et lihtsalt jämmimisest enam ei piisa ning improvisatsioonikunsti teadmistedoosi oleks vaja tõsta.
Vaatamata sellele, et igaüks meist on küllaltki erineva taustaga, leidsid meie teed siin ristumiskoha, ning ahvatlusele üheskoos improjahimaid avastama minna ei suutnud meist keegi vastu panna. Meie omavahelises sümbioosis võib aga ilmavalgust saada nii mõnigi uudselt huvitav või hoopis õdusalt tuttavlik elumaitse.

facebook.com/KoguMoos

20:00 — 20:30
Eesti keeles
€6.00 — €8.00
Ruutu10 (EST)

Harold

Ruutu10 (EST)

Ruutu10 (EST)

Harold

Legendaarne improguru Del Close arendas koostöös Charna Halperniga välja Haroldi formaadi 1970ndatel USA-s. Ruutu10 liikmetel on olnud suur õnn õppida Haroldit tema kodukohas iO teatris Chicagos sealsete meistrite käe all. Nüüd langeb meile vastutusrikas privileeg tutvustada seda pikkade traditsioonidega formaati ka eesti publikule.

Alustuseks küsime publikult ühe sõna. Sellest sõnast inspireerituna tuletame avangu käigus ideid ja teemasid oma etenduse tarvis. Järgnevates stseenides ja grupimängudes loome maailmaid, kus avastame, arendame ja uurime neid teemasid lähemalt. Kui kõik läheb hästi, siis põimuvad etenduse lõpuks maailmad, ideed, stseenid ja mängud ühtlaseks huvitavaks mustriks.
Ootame teid meiega avastusretkel ühinema!


Ruutu10 on komöödiatrupp, mis usub naeru vabastavasse jõudu.
Oleme õppinud improvisatsiooni ja koomikat Ameerikas ja Euroopas oma ala parimate juhendajate käe all.

Ruutu10 koondab kümmet noort improviseerijat, kes on selles koosseisus mänginud alates 2013. aasta algusest. Selle aja vältel oleme korraldanud regulaarseid avalikke etendusi Tallinnas ja Tartus ning esinenud ka mujal üle terve vabariigi. Lisaks korraldame avalikke improjämme, kus kõik soovijad saavad impromänge turvalises keskkonnas proovida.

Ruutu10 on pühendunud enesearendusele. Lisaks regulaarsetele improtreeningutele täiendame oma teadmistepagasit lugedes erialast kirjandust ning õppides maailma parimate improviseerijate käe all. Muuhulgas oleme kõik läbinud viienädalase improvisatsiooni intensiivkursuse mainekas iO Teatris Chicagos.

Ruutu10 usub, et naer vabastab, sest:

– Sügav naer on võimalik vaid siis, kui tunneme end hästi ja turvaliselt.
– See päästab meid pingetest ja toob meis esile parima.
– Naer on loominguline viis õppida armastust ja koostööd.

ruutu10.ee
facebook.com/ruutu10

20:45 — 21:30
Eesti keeles
€6.00 — €8.00
Eesti Improteater (EST)

Sündinud Tallinnas, XX sajandil

Eesti Improteater (EST)

Eesti Improteater (EST)

Sündinud Tallinnas, XX sajandil

Eesti staažikaim improteater tuleb publiku ette etendusega, mis võtab inspiratsiooni ajaloost ning milles saab kolmveerand tunni jooksul näha lugusid möödunud aastasaja inimeste elust. Etenduses “Sündinud Tallinnas, XX sajandil” improviseerivad artistid loo Tallinnast või tallinlastest, kasutades inspiratsiooniks seda, mis ajastust säilinud, ja kujutledes ülejäänu juurde.


Laval Eesti Improteatri uuenenud koosseis: V.Annus, I.Tamm, M.Gabriel, K.Oidekivi, K.Aaslaid, R.Annus.

improteater.ee

21:45 — 22:30
Eesti keeles
€6.00 — €8.00
Improteater IMPEERIUM (EST)

Muinaskangelane

Improteater IMPEERIUM (EST)

Improteater IMPEERIUM (EST)

Muinaskangelane

 

Eestlased tunnevad mitmeid vägevaid ja nutikaid muinaskangelasi – Kalevipoeg, Suur Tõll, miks mitte ka Kaval-Ants jne. Palju on aga muistendites tegelasi, kes ise peategelasteks neis lugudes ei saa. Meie valime publiku pakututest muistendite ja muinaslugude tegelastest ühe ja anname talle võimaluse selles loos saada kangelaseks!


Improteater IMPEERIUM kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Seega, kuigi Impeerium on veel noor, on trupil improkogemust juba kuus aastat. Liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis.

Imperaalid naerutavad publikut kahevaatuseliste etendustega, pakuvad elevust tellimusesinemistel ja äratavad huviliste fantaasiat koolitustel. Impros ei tea keegi, mis juhtuma hakkab, kuid kõik on võimalik! Seepärast armastab trupp improt igal kujul.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

improimpeerium.ee
facebook.com/improimpeerium

Reede 02.10.2015
Vaba Lava (Kaart)

19:00 — 19:45
Eesti keeles
€6.00 — €8.00
Improgrupp Jaa! (EST)

Seistes püsti

Improgrupp Jaa! (EST)

Improgrupp Jaa! (EST)

Seistes püsti

 

Üks vaatus kohapeal välja mõeldud teatrit. Keskendume asjadele, mis teevad heast improst hea impro, jättes kõrvale hullud reeglid ja ülikiired vahetused. Toome teieni suhetepõhised lood, millele on kerge kaasa elada – segu draamast ja komöödiast, mis on inspireeritud kuulsa Ameerika improteatri UCB stiilist.


Improgrupp Jaa! koosneb erineva taustaga noortest amatöörnäitlejatest, keda ühendab huvi avastada reegliteta teatrimaailma, milles kõik sünnib siin ja praegu – improvisatsioonivormis. Jaa! on koos käinud juba aastast 2009 ning jõudnud selle aja jooksul esineda nii erinevates paikades üle Eesti kui käia ka külalisetendusi andmas välismaal. Nad otsivad pidevalt uusi arenguvõimalusi ja ei kohku tagasi ka väljakutsete ees!

facebook.com/jaaimproteater

20:00 — 20:45
Inglise keeles
€10.00 — €12.00
JadaJada (FIN)

Pärani avatud

JadaJada (FIN)

JadaJada (FIN)

Pärani avatud

 

JadaJada Improteatril on au esitleda formaati “Pärani avatud”! See on täiesti uus pikavormi improetendus, mis saab alguse sellest, et publik annab näitlejatele nende sel õhtul lavale toodava formaadi nime. Seejärel esitlevad näitlejad sellest inspireerituna kolme potentsiaalset formaadikirjeldust ning lasevad publikul valida, millist neist nad näha soovivad! Iga etendus on täiesti uus elamus formaadiga, mida pole kunagi varem nähtud ega harjutatud! Ning nagu ikka lisab JadaJada igale uuele formaadile ka oma firmamärgi – kõrge energia ja kiire taiplikuse!


JadaJada on Soome esimene inglisekeelne improtrupp. Juba üle nelja aasta on JadaJada rõõmustanud kodupublikut Tamperes mitmekülgse improvalikuga pakkudes teatrisõpradele nii lühivormi, pikavormi, vabavormi kui muusikalist improvisatsiooni. JadaJadal on olnud samuti rõõm esineda nii Tallinnas, Barcelonas kui Chicagos ning nad on kohtunud ja mänginud laval koos kümnete teiste improtruppidega Soome rahvusvahelisel improteatrite festivalil (FIIF), mida nad korraldavad ja finantseerivad iga suve alguses Tamperes.

jadajadaimprov.com
facebook.com/jadajadaimprov

21:00 — 22:00
Inglise keeles
€10.00 — €12.00
Improvisneyland (ROU)

Paarike igaühest

Improvisneyland (ROU)

Improvisneyland (ROU)

Paarike igaühest

 

“Paarike igaühest” on kaheinimese etendus, mis pakub üsna teatraalset vaatenurka kolmele erinevale karakteritepaarile. Esinejad võtavad inspiratsiooni publiku pakutud sõnadest ning jagavad seejärel nende põhjal tekkinud mõtteid, mis saavad kolme järgneva loo aluseks.


Improvisneyland on Rumeenia vanim improtrupp, mille koosseis pole kunagi muutunud – kõik seitse liiget on selles olnud algusest peale. Axel ja Monica on professionaalsed näitlejad ning võivad alates sellest aastast uhkusega öelda, et nad on esinenud ka maailmakuulsal Chicago improteatrite festivalil.

facebook.com/improvisneyland
improvisneyland.ro/

22:15 — 22:45
Inglise keeles
€8.00 — €10.00
Kevin Miller (USA) & co.

Ajalugu mõjutuste all

Kevin Miller (USA) & co.

Kevin Miller (USA) & co.

Ajalugu mõjutuste all

 

Inspireerituna ameerika populaarsest sarjast “Drunk History” (tõlk. “Purjus ajalugu”) üritab grupp kaineid improviseerijad hoida sammu ühe väga purjus jutustajaga, kes etendust “Ajalugu mõjutuste all” juhib. Enne etendust veedab Kevin mõned tunnid end vastavasse konditsiooni viies ning palub lavale jõudes publikul nimetada ajaloosündmus, mida nad tema tõlgenduses näha soovivad. Tulemus saab olema jabur, väga naljakas ja kohati ka ajalooliselt tõene.


Kevin Miller on impronäitleja, kes on esinenud ja oma teadmisi läbi koolituste ka edasi andnud Austinis (Texas, USA) juba üle 13 aasta. Ta on õpetaja Merlin Works improteatri instituudis ning on erinevate improtruppide koosseisus esinenud nii USAs kui ka kodust nii kaugel kui Tamperes. Kevinil on koer, kass ja neli kana.

facebook.com/historyundertheinfluence

Laupäev 03.10.2015
Vaba Lava (Kaart)

19:00 — 19:45
Inglise keeles
€10.00 — €12.00
Barzha (RUS)

Hüpe üle müüri

Barzha (RUS)

Barzha (RUS)

Hüpe üle müüri

 

Improgrupp Barzha (vene k. “parv”) tuleb Peterburist, Venemaalt. Nad esinevad lühivormi improga ning naudivad selle juures kõige rohkem laval tekkivaid ootamatuid hetki.


Barzha on koos käinud juba neli aastat. Olles üks Venemaa esimesi improtruppe on nende missiooniks ka improteatri populariseerimine oma maal. Nad on ühe korra juba Eestis esinenud koos sõpradega Tallinnast ja Riiast ning ootavad huviga uusi võimalusi oma improtiibade sirutamiseks!

tochkaimpro.ru

20:00 — 21:00
Inglise keeles
€10.00 — €12.00
EUX (FRA)

Biograafia

EUX (FRA)

EUX (FRA)

Biograafia

 

“Biograafia” on pikavormi etendus, milles loo peategelane luuakse publiku soovituste abil, kes saab seejärel jälgida kuidas selle karakteri elu nende silme ees lahti rullub. See on tunniajane etendus, milles leidub meenutusi minevikust, uskumatuid karaktereid ja üks täiesti rabav elulugu. Teil on võimalus näha kuidas selle loo kangelane avastab koos meiega oma saladused, uhkusehetked ja kõhkluseajad. Midagi sellest kõigest pole varem ette valmistatud või kokku lepitud – kõik on improviseeritud!


Prantsuse improtrupp EUX on tegutsenud Pariisis juba 9 aastat. Lühivorm, pikkvorm, lavastatud impro – see trupp tahab teha kõike! Viimased seitse aastat on nad tegelenud ka koolitamisega. Nende töö keskendub eelkõige sellele, kuidas leida viise aju vabastamiseks lavahirmust, ning arendada lugude loomiseks kiirelt ja lihtsalt neid oskusi, mida me tegelikult kõik juba omame.

youtube.com/watch?v=nhvcmsGdtCY
euximpro.fr
facebook.com/euximpro

21:15 — 22:15
Inglise keeles
€10.00 — €12.00
Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Wunderkammer

Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Wunderkammer

 

Etenduses “Wunderkammer” (tõlk. uudishimu / imede tuba) improviseerib DNAYS stseene, lugusid ja karaktereid inspireerituna Ted-tüüpi loengutest, mida peavad akadeemikud ja oma ala eksperdid publiku ees. Ei nemad ega ka publik pole neid loenguid varem näinud – iga etendus on ainukordne.

“Wunderkammer” on üks Londoni populaarsemaid improetendusi, mis on alates 2014. aasta kevadest olnud järjestiku välja müüdud nii Londoni Loodusajaloo muuseumis kui Nursery teatris, kus seda tavaliselt esitatakse. Loenguid nende etendustel on teiste hulgas pidanud näiteks rakubioloog, mullide uurija, Kõmri hip-hopi guru, filosoofid, keskaja keeleteadlane, astrofüüsik Cambridge’ist, valitsuse majandusteadlane, sõjaväeajaloolane ja Guinnessi rekordiomanik.


Do Not Adjust Your Stage (DNAYS) on Londonis tegutsev improkomöödiagrupp, mida on pärjatud mitmete auhindadega. DNAYS on koos käinud alates 2007. aastast, astudes regulaarselt üles Londonis aga ka mujal Suurbritannias ning välisriikides. Trupi liikmed on õppinud mitmetes erinevates improkoolides sh. UCB, iO, Second City, Free Association ja Monkey Toast. 2013. aastal võtsid nad ette Euroopa turnee ning sellele järgnevalt esinesid nad 2014. ja 2015. aastal USA mainekas improteatris Upright Citizens’ Brigade (UCB). Lisaks on nad esinenud järgmistel festivalidel: Edinburgh Fringe, Amsterdam Impro Festival, Manchester Comedy Festival, ImproFest UK, Improv Fest Ireland ja Barcelona Improv Festival. Nende omaloodud improformaat The Wunderkammer toob kokku oma ala eksperdid ja improkomöödia. Seda on esitatud välja müüdud saalidele alates aastast 2014 ning see on saanud kriitikutelt palju kiita nii Suurbritannias kui USAs.

dnays.com
facebook.com/dnayscomedy
twitter.com/dnayscomedy
instagram.com/dnayscomedy/

Töötoad

Reede 02.10.2015
Vaba Lava (Kaart)

11:00 — 14:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Improvisneyland (ROU)

Emotions

Improvisneyland (ROU)

Improvisneyland (ROU)

Emotions

 

Do you want to impress the audience with more than laughter? Do you want them to empathize with your characters, to be captivated and encouraging? Improvised scenes can be so much deeper and meaningful if you allow yourself to express emotions in a realistic and vulnerable way.
Using techniques learned partly in their acting formative years, and partly at the Chicago Improv Festival, the trainers will gently lead the improvisers in this class to relaxed, truthful scenes, in the style of TJ and Dave.

For improvisers with some experience.


Axel and Monica have been sharing their improvisation skills and techniques since 2010. Regular workshops, corporate teambuilding, business training, they’ve done it all. And still, they still feel like they have a lot to learn from every group of improvisers they come into contact with.

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

15:00 — 18:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Playing fast, playing fun

Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Do Not Adjust Your Stage (GBR)

Playing fast, playing fun

 

What does DNAYS love about improv? Having the best fun in the world as a team on stage, in a rehearsal or in a workshop. Learn to play fast in this workshop where the focus is on having the best time together. It will free your mind from worrying on the back line and remind you that when you’re having fun, so is your audience. We wouldn’t want you to miss out.


Do Not Adjust Your Stage (DNAYS) are an award-winning London-based improv comedy group. DNAYS have performed together since 2007, gigging regularly in London, across the UK and beyond. Cast members have trained with a broad range of improv schools including the UCB, iO, Second City, Free Association and Monkey Toast. Following a European Tour in 2013, DNAYS took to the USA with shows in 2014 and 2015 at the prestigious Upright Citizens’ Brigade Theatre. Previous festival runs include the Edinburgh Fringe, Amsterdam Impro Festival, Manchester Comedy Festival, ImproFest UK, Improv Fest Ireland and Barcelona Improv Festival. Their original show format, The Wunderkammer, bringing together expert speakers and improv comedy, has performed to sell-out audiences and critical acclaim in the UK and US since 2014, with residencies at The Nursery and Natural History Museum in London.

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

15:00 — 18:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Timothée Ansieau (FRA)

F**k the rules

 

The purpose of this workshop is to clarify what are our rules and have fun by destroying them! It offers you new ways to discover new rules and behavior on stage and have a new notion about what is a rule and the purpose of it.

Workshop for experienced improvisers


The workshop will be directed by the artistic director of improvisation company EUX – Timothée Ansieau. Timothée is an energetic coach who has been exploring and teaching improv for past nine years.

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

Laupäev 03.10.2015
Vaba Lava (Kaart)

11:00 — 14:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Improvisneyland (ROU)

Be in the now

Improvisneyland (ROU)

Improvisneyland (ROU)

Be in the now

 

The only occasion we have to actually create anything is the present moment.This workshop will remind you of how much more imaginative, unafraid and interesting improv is when you let go of any preconception or anticipation of what the scene may be.
After a quick warm-up and energizer, we will approach scene work via several acting techniques and improv tools, from both the Keith Johnstone school and the Chicago-style approach.


Axel and Monica have been sharing their improvisation skills and techniques since 2010. Regular workshops, corporate teambuilding, business training, they’ve done it all. And still, they still feel like they have a lot to learn from every group of improvisers they come into contact with.

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

11:00 — 14:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Kevin Miller (USA)

Mime work like a pro

Kevin Miller (USA)

Kevin Miller (USA)

Mime work like a pro

 

The workshop focuses on defining the environment you’re in through mime and using it to tell a richer, more believable story. Refining your work so that the audience and your fellow players know exactly what you’re doing.


Kevin Miller has performed, coached, and taught improv in Austin, Texas for over 13 years. He is an instructor for the Merlin Works Institute of Improvisation at the ZACH Theatre in downtown Austin, and he has performed with troupes around the US and as far afield as Tampere, Finland. He owns a dog, a cat, and nine chickens.

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

15:00 — 18:00
Inglise keeles
€18.00 — €18.00
Trent Pancy

Do It To It -­ Freestyle Rap & Improvisation

Trent Pancy

Trent Pancy

Do It To It -­ Freestyle Rap & Improvisation

 

Freestyle Rap & Improvisation – Do It To It is a quick and dirty introduction to everything you need to know when it comes to rap and improvisation. This workshop focuses on the basics of rhyming, rhythm, beatboxing, and everything else you need to step up and own the stage. We’ll also jump into scenes to discover how much fun it can be to incorporate rap (or any rhyme skills) into your short form AND long form improvisation.


Trent has been studying, performing and teaching improv for over 12 years. Armed with a BA in Theatre Arts from Kalamazoo College,Trent moved to Chicago, where he completed the improv programs at The Second City Conservatory, The Second City Music Program, the iO Theatre Training Center, and also trained at ComedySportz Chicago.Trent currently lives and works in Tampere, Finland, where he teaches, produces and performs improv and stand up comedy.

Since moving to Finland, Trent has made his living producing, performing, and teaching improv to established improvisers, beginners, and as a consulting tool through Applied Improvisation. Trent teaches improv classes weekly through his own training center The improvAcademy, as well as public and private workshops for teams all throughout Finland and Europe, including Austria, Belgium, Estonia, Germany,The Netherlands, Spain, and more.

Notable international festival teaching experiences include:
The Finland International Improv Festival (2012-2015) The BIG IF (2014)
ImproAmsterdam (2015)

Workshop takes place at Rahvaülikooli teatrikeskus.
Workshop fee: 18€. Booking: [email protected]

Toimumiskohad

Vaba Lava

Telliskivi 60A. Etendused toimuvad väikeses saalis.

Rahvaülikooli teatrikeskus

Vene 6. Töötoad toimuvad II ja III korrusel.

Shimo Lounge

Rataskaevu 9.

Toetajad

focuspoint tel (1)Hasartmängumaksu nõukogu - logo_valge_taustagaKulka logo
Postimehe logo
Shimo logo, wok_n_roll_03
EHL logoPiletilevi logo‌‌18355
Eckeröline logoFoodyAllen1_logo_ill_800x600pixGourmet Coffee

Täname südamest kõiki, kes meid Hooandja kaudu toetasid!

(sav)Autahvel